blog | e-blogi.pl

Nasz blog

Nowe funkcje 2010-08-24

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nowe mechanizmy umożliwiające zmianę loginu, maila oraz możliwość całkowitego usunięcia bloga.


Przypominamy jednocześnie, że trwa akcja "Propagandowa" naszej społeczności. W coraz większej liczbie miejsc możecie się natknąć na nasze logo, baner czy link do www.e-blogi.pl Wszystkim uczestnikom - i tym obecnym, i tym przyszłym - już dzisiaj dziękujemy. Ciekawe książki już czekają na swoich nowych właścicieli...


Akcja promocyjna 2010-08-12


W związku z licznymi prośbami odnośnie możliwości promowania naszej społeczności, uruchomiliśmy nowy dział zwany przewrotnie Propagandą.


Teraz każdy z nas może przyłączyć się do promocji e-blogów. Na stronie Propaganda znajdziecie gotowe linki i kody do wstawienia na forum, w serwisach społecznościowych i na stronach internetowych.


Przyłącz się do naszej akcji! Promuj e-blogi.pl i zwiększ liczbę odwiedzin na swoim blogu.


Osoby, które najskuteczniej będą promowały naszą społeczność, otrzymają wartościowe nagrody książkowe. W celu udokumentowania swojej aktywności, prosimy o przesłanie linków do miejsc, gdzie zostały zamieszczone materiały propagandowe. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@e-blogi.pl . Akcja trwa do 31.10.2010 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.11.2010 r.


Pierwsza odsłona naszego bloga 2010-08-05


Witamy wszystkich w pierwszej odsłonie naszego oficjalnego bloga.


Tutaj znajdziecie informacje o nowościach pojawiających się w serwisie e-blogi.pl. Już wkrótce przedstawimy Wam nowe funkcjonalnościach oraz zaprosimy do wzięcia udziału w organizowanych konkursach. Zapraszamy wszystkich do czytania i komentowania.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]